Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Čistička vzduchu DAIKIN MC70L


Čistička vzduchu DAIKIN MC 70L

Čistička vzduchu DAIKIN MC 70L má tyto čistící části:

1. Flash Streamer jednotka – generuje proud vysokorychlostních elektronů, které umožňují rozklad a odstraňování kontaminovaných lá­tek.
Flash Streamer jednotka účinně rozkládá chemické sloučeniny, jako jsou pachy a formaldehydy do neškodných vedlejších produktů.

Flash Streamer podporuje fotokatalytickou reakci na ploše titanového apatitového fotokatalytického filtru, který odstraňuje bakterie a viry.

2. Prachový předfiltr – pro zachytávání největších částic s antibakteriálním nátěrem. Předfiltr zachytí velké prachové částice a zvířecí chlupy. Předfiltr je omyvatelný.

3. Plazmový ionizátor – pozitivně nabije prachové a pylové částice, které putují k elektrostatickému filtru. Ionizátor je omyvatelný. Není samostatně vypínatelný. Ionizátor vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží. Shluky prachových částic jsou zachyceny na elektrostatickém filtru.

4. Řasený skládaný elektrostatický filtr – pozitivně nabitý prach a pyl jsou absorbovány negativně nabitým filtrem. Elektrostatický plísňový filtr (skládaný filtr) odstraňuje prach a pyl.

5. Fotokatalytický filtr – tento filtr s apatitem titanu zachycuje škodlivé plyny a viry. Nano-fotokatalyzátorový TIO2 filtr společně s jednotkou Flash Streamer rozkládá nebezpečné plyny (je 300krát účinnější než aktivní uhlíkové filtry).
Je schopen rozložit 114 druhů znečišťujících a škodlivých plynů bez vytváření druhotného znečišťování. Tento filtr má schopnost vlastní regenerace, díky procesu samočištění není prakticky nutné filtr vyměňovat.


6. Deodorizační katalytický filtr – zachycuje a rozkládá pachy.

Čističku DAIKIN MC70L zakoupíte v našem e-shopu Chytry-obchod.cz

Čistička vzduchu Daikin MC 70L - filtry


Produkty výrobce Daikin jsou díky kombinaci nejmodernějších technologií, vyššího výkonu, velmi tichého provozu, jednoduchého používání a zájmu o životní prostředí uznávány po celém světě už více jak 80 let.
Čistička vzduchu je navržena tak, aby nenápadně pečovala o zdravé prostředí Vašeho domova. Díky tomu, že dokáže odstraňovat a ničit kontaminované látky a pachy, hraje důležitou roli v životě těch, kteří trpí astmatem nebo alergiemi.

Zdravé osoby ji ocení především za vytváření čistého vzduchu v jejich domovech. Díky tomu patří čistička vzduchu s technologií Streamer mezi nejlepší rezidenční čističky na trhu.


Technologie Streamer představuje typ plazmového výboje, při kterém je generován proud vysokorychlostních elektronů narážejících do molekul kyslíku a dusíku, čímž dochází k jejich aktivaci a schopnosti provádět oxidační rozklad. Tento typ výboje dokáže eliminovat bakterie a plísně, ale i nebezpečné chemické látky, alergeny apod.

V porovnání se standardním plazmovým výbojem (doutnavý výboj) je rozsah výboje Daikin Streamer širší, a elektrony tak mohou snáze narážet do molekul kyslíku a dusíku ve vzduchu. Aktivované molekuly se tak v tomto širokém prostoru pohybují ve všech třech směrech, což vede k tomu, že rychlost oxidačního rozkladu je při stejném příkonu více než 1000x vyšší. Technologie Daikin Streamer se ukázala jako úspěšná při stabilním generování vysokorychlostních elektronů, což bylo až dosud považováno za obtížné.


Jak funguje mechanismus rozkladu technologie Streamer?
Streamer produkuje silné výboje, které napadají viry, bakterie, plísně a jiné alergeny. Výboj alergeny rozkládá a štěpí jejich povrchové proteiny, jež jsou následně zničeny oxidací. Alergeny se tak stávají neškodnými a jsou bezpečně zachyceny ve filtračním systému. Na obrázku je vidět výsledek použití Streameru.
Před a po ozáření technologií Streamer

Čističku DAIKIN MC70L zakoupíte v našem e-shopu Chytry-obchod.cz

Čistička vzduchu DAIKIN MC 70L

MzcxMW