Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035


» Čistička Sinclair SP-300A


Čistička vzduchu SINCLAIR SP-300A

čistička vzduchu

Čistička vzduchu Sinclair SP-300A je ideální čističkou pro každou domácnost nebo kancelář.
Jejím používáním snížíte pravděpodobnost, že onemocníte chřipkou či jiným onemocněním, přenášeným bakteriemi ve vzduchu.

Pomocí šesti čistících prvků čistička Sinclair SP-300A odstraní bakterie, prach, škodlivé plyny

1. Stříbrný iontový antibakteriální filtr – zachycuje velké nečistoty např. zvířecí chlupy. Je omyvatelný a neztrácí svoji funkčnost. Mřížka je opatřena ionty stříbra, které omezují množení bakterií a tvoření plísní.

2. Antiplísňový filtr – je omyvatelný a neztrácí svoji funkčnost. Mřížka je opatřena ionty stříbra, které omezují množení bakterií a tvoření plísní.

3. Bavlněný filtr – hlavní součástí bavlněného filtru je studený katalyzátor, který zvyšuje účinek HEPA a HIMOP filtru. Dokáže rychle odstranit zápach a nezpůsobuje sekundární znečištění.

4. Vysoce účinný HIMOP filtr – má unikátní funkce absorpce a katalytického rozkladu. Dokáže katalyzovat a rozložit nebezpečné látky a pohltit je.

5. Vysoce účinný HEPA filtr – dokáže s 99% účinností odfiltrovat poletující částice s velikostí nad 0,3 mikronu (bakterie, mrtvé roztoče, prachové částice). Rychle obnoví čistotu vzduchu v místnosti.

6. Aktivní uhlíkový filtr (filtrační rošt) – dokáže účinně adsorbovat škodlivé plyny. Nový typ filtru s vodivým uhlíkem obsahuje speciálně aktivovaný uhlík, který má vysokou schopnost adsorpce a dokáže důkladně odstranit škodlivé plyny, jako je čpavek, kyselina octová, apod.

Další funkce čističky jsou:
Plazma - uvolňuje shluky iontů a účinně likviduje bakterie v ovzduší.

Záporné ionty - v okolí lesů a vodopádů je vzduch bohatý na záporné ionty, označované pro svůj osvěžující účinek také jako „vzdušné vitamíny“. Toto zařízení dokáže vytvářet záporné ionty a vzduch v místnosti je tak svěží jako v přírodě.

Pomocí čističky vzduchu snížíte pravděpodobnost, že onemocníte chřipkou či jiným onemocněním, přenášeným bakteriemi ve vzduchu. Zároveň snížíte počet alergenů ve vzduchu a zlepšíte životní podmínky pro alergiky a děti.

Čističku Sinclair SP-300A zakoupíte v našem e-shopu Chytry-obchod.cz

Čistička vzduchu SINCLAIR SP-300A

YmMxYmE