Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Pečeť Garance nákupu!

Chytry-obchod.cz získal Pečeť Garance nákupu


Na webu Heureka.cz hodnotí zpětně naše služby desítky zákazníků, kteří u nás už nakoupili.
Díky jejich dlouhodobé stabilní spokojenosti jsme získali Pečeť Garance nákupu.

Pečeť Garance nákupu!

Tímto oceněním se Heureka.cz zaručuje za naši spolehlivost a přebírá na sebe riziko v případě určitých druhů nesplněných závazků!

Heureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží.
Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování - především co si koupit a kde si to koupit.
Certifikát Ověřeno zákazníky" řeší otázku „kde si produkt koupit a neprohloupit".

Aby Heureka.cz dokázala doporučit nejlepší obchod, musí zvážit mnohem více aspektů, než jen cenu.
Kvůli odbourání strachu z online nakupování a pro zamezení špatných zkušeností musí zohledňovat především kvalitu služeb obchodu (od přehlednosti stránek, uvádění kompletní informace o ceně, dodací lhůty, řešení reklamací).

Garance nákupu nyní i pro Chytry-obchod.cz

Garance je společná snaha nákupního rádce Heureka.cz a internetové platby PaySec o vyzdvihnutí spolehlivých obchodů, u kterých se nemusíte bát nakupovat.
Při nákupu jako registrovaný uživatel Heureka.cz nebo pokud zaplatíte svým PaySec Kontem, garantuje Heureka vrácení peněz až do výše 10 000,- Kč, pokud obchod nesplní své zákonné povinnosti.


Co musí splnit uživatel Heuréky?

Než-li se rozhodnete pro nákup v našem obchodě, ujistěte se, že jste přihlášeni do svého účtu na Heureka.cz. Poznáte to podle své přezdívky, která musí být uvedena v pravé horní části stránky. Jako přihlášený uživatel poté vyberte produkt a obchod, ve kterém si zboží nakoupíte, a kliknutím do e-shopu s touto ikonkou bude Váš nákup garantován do výše 10 000,- Kč.

Proti čemu Vás Garance chrání?

Garance nákupu chrání zákazníka proti hlavním případům, kdy by mohl přijít o peníze: pokud mu internetový obchod nedodá zboží zaplacené předem, dodá zcela jiné zboží, nebo nevrátí peníze za zboží oprávněně vrácené ve 14-denní lhůtě.
Podrobnosti uplatnění naleznete v Podrobných podmínkách garance.

Chytry-obchod.cz získal Pečeť Garance nákupu

MmM1YTRhZ