Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Mobilní klimatizaci jak vybrat

Mobilní klimatizace

Potřebujete v horkých letních dnech ochladit vzduch u Vás doma? Mobilní klimatizace je ideální volba! Jednoduše mobilní klimatizaci můžete přesouvat z jednotlivých pokojů.
Mezi její největší výhody patří hlavně to, že je lehká a snadno přenosná, jednoduchá instalace bez stavebních úprav a levnější než klasická klimatizace.


Jaké vlastnosti se mohou u mobilní klimatizace hodit?

Časovač je u mobilní klimatizace poměrně důležitá vlastnost. Přeci jenom je dobré přijít z horkého dne hned do příjemně vychlazeného bytu a nečekat než klimatizace začne účinkovat.

Topení díky této funkci si můžete v zimě zatopit pomocí klimatizace.

Automatické zapnutí i vypnutí. Tato funkce Vám zajistí stálou teplotu v bytě. Stačí nastavit požadovanou teplotu a klimatizace se automaticky vypne při dosažení dané teploty a automaticky se zapne, když teplota opět narůstá.

Dálkové ovládání pro mobilní klimatizace je určitě příjemná funkce. Vše potřebné nastavíte pomocí dálkového ovládání.

Noční režim utlumuje chlazení a tím snižuje hlučnost, díky tomu je v noci příjemná teplota a ničím nerušený spánek.


Jak vybírat mobilní klimatizaci?

V první řadě je důležité vybírat klimatizaci podle jejího výkonu, aby měla dostatečný výkon na ochlazení celého prostoru. U nás v e-shopu jsme pro Vás klimatizace rozdělili nejen podle značek, ale také podle jejich výkonu na m2:
klimatizace do 20 m 2
klimatizace pro 14 - 21 m 2
klimatizace pro 18 - 29 m 2
klimatizace pro 30 - 45 m 2

Poté klimatizaci vybírejte podle její hlučnosti, to rozhodně oceníte, když budete mít v místnosti příjemnou teplotu bez “otravného zvuku” a také jejich vlastností s výbavou.

V neposlední řadě je také důležitý design mobilní klimatizace, jelikož jí budete mít v interiéru a měla by designově ladit.
Kdyby jste potřebovali poradit s výběrem mobilní klimatizace, neváhejte nás kontaktovat přes chat, e-mail nebo i telefon.
Rádi Vám pomůžeme.

NjM0YzVj