Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů


Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, subjekt má právo k jejich přístupu a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

Prodávající se zavazuje k ochraně uvedených osobních dat poskytnutých kupujícím.
Uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřebu prodejce a bude s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Pro práci s osobními daty splňujeme zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, který zásadně ovlivnil práva a povinnosti těch, jimž osobní údaje patří, i těch, kteří s nimi pracují.
K tomu, abychom vaši objednávku doručili přímo Vám, případně s vámi mohli komunikovat, potřebujeme znát údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail).

Pokud jste firma a požadujete na zakoupené zboží fakturu, vyplňte ještě doplňující údaje (název firmy, IČ, DIČ, číslo účtu).
Tím, že nám prostřednictvím e-shopu poskytnete jakékoliv osobní údaje, vyjadřujete pochopení a jednoznačný souhlas se shromažďováním, používáním a přenosem těchto osobních údajů.


Vaše data považujeme za přísně důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí straně. Výjimkou jsou přepravci zásilek Česká pošta s.p. a přepravce Direct Parcel Distribution CZ s. r. o. (DPD přepravce) , kteří s každou zásilkou dostávají informace o Vaší adrese, mobilním čísle a emailové adrese z důvodu doručení zásilky Vaši adresu.

Vaše data budou kdykoliv na Vaši žádost opravena nebo vyřazena z databáze.
MTllNjI