Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Výrobce Daikin

Výrobce Daikin - čističky vzduchu


Čističky vzduchu Daikin využívají nejmodernější technologie na odstraňování potenciálně nebezpečných látek ze vzduchu. Dosahují špičkových výkonů při současně tichém provozu, zlepšují kvalitu vzduchu v budově a vytvářejí zdravější komerční prostředí.

Nečistoty ve vzduchu

Ve městech se k přirozeným alergenům přidávají další škodlivé látky, jako např. saze z výfukových plynů a těkavé organické látky (ze stavebních materiálů a kosmetických přípravků), které jejich účinky dále zesilují a vytvářejí dohromady těžké alergeny. Tyto nečistoty ve vzduchu mohou způsobovat alergické reakce.

Čištění vzduchu chrání zdraví

Čističky vzduchu Daikin jsou při odstraňování nečistot, alergenů, bakterií a virů ze vzduchu vysoce účinné. Chrání tak zdraví a zajišťují celkovou pohodu uživatelů budovy a současně zlepšují komfort dýchání astmatikům a alergikům.
Pro větší místnosti doporučujeme čističku vzduchu Daikin MC70L nebo Daikin Ururu MCK75JVM-K které jsou určeny pro velikost místnosti do 46 m2.


Větrání a čištění vzduchu Daikin

Čerstvý vzduch zásadně ovlivňuje kvalitu našeho života a celkovou pohodu. Avšak s tím, jak jsou budovy stále lépe tepelně izolovány, dochází k mnohem nižší výměně a cirkulaci vzduchu. Daikin nabízí širokou škálu řešení pro větrání, čištění vzduchu a velké vzduchotechnické systémy, jejichž prostřednictvím lze dosáhnout čerstvého, zdravého a komfortní prostředí v kancelářích, hotelích, obchodech a dalších komerčních budovách.

Proč potřebujeme v budovách čerstvý vzduch

Ve stavebnictví jsou stále přísnější normy na energetickou účinnost budov, což je důvodem neustálého vylepšování izolací snižujících požadavky na vytápění a chlazení. Tím však uvnitř budov zůstává spotřebovaný a vydýchaný vzduch, který následně způsobuje:
  • Zvýšenou potřebu kyslíku
  • Vyšší riziko alergií
  • Delší dobu setrvávání zápachů
  • Zvýšenou kondenzaci způsobující plísně

Větrání je účinné

Při větrání je z budovy odváděn spotřebovaný vzduch a přiváděn čerstvý. Současně je budova ochlazována a vnitřní prostředí je též příjemnější. Větrací systémy lze také integrovat do širšího systému řízení klimatu budovy, a tím maximalizovat energetickou účinnost.

Výhody čištění vzduchu

Řešení Daikin pro čištění vzduchu přebírá funkce filtrace, čištění a zvlhčování, jež mohou ze vzduchu odstraňovat potenciálně škodlivé látky a zvyšovat komfort dýchání.

Řízení kvality vzduchu

Vysoce účinné vzduchotechnické jednotky Daikin nabízejí precizní regulaci vlhkosti a kvality vzduchu a současně dokáží vyhovět vašim prostorovým požadavkům. Každé na míru šité řešení obsahuje modulární kombinaci vzduchotechnických jednotek, které lze zcela přizpůsobit a smontovat přímo na místě tak, aby vyhovovalo požadavkům budovy.

Jak Vám může Daikin pomoci?

Daikin má ucelený sortiment komerčních větracích systémů, které jsou modulární a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly všem typům a velikostem komerčního prostředí.

Společnost Daikin Europe NV vyrábí a prodává zařízení určená k vytápění, větrání a klimatizování pro různé trhy v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Skupina Daikin Europe se v současné době skládá z 1 ředitelství, 5 výrobních závodů, 17 přidružených společností, 5 prodejních kanceláří a celou tuto síť doplňují nezávislí prodejci i distributoři a další obchodní kontakty v regionu EMEA.

V roce 2011 Daikin založil Evropské vývojové centrum (EDC – European Development Center) s cílem rozvíjet nové produkty navržené speciálně pro rychle se měnící požadavky zákazníků a lokální potřeby různých trhů v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Skupina Daikin Europe má několik výrobních závodů po celé Evropě – Oostende (Belgie), Plzeň a Brno, Güglingen (Německo) a Hendek (Turecko). Tyto závody zajišťují optimalizované dodací lhůty produktů na všech trzích.
Daikin Europe NV má výrobní závod v Oostende, který je nejmodernějším zařízením svého druhu v Evropě s vice než 135 000 m2 výrobních a administrativních prostorů sloužících k výrobě tepelných čerpadel, klimatizací a dalších chladicích zařízení. Továrna v Oostende byla prvním výrobním závodem skupiny Daikin Europe a byla otevřena před více než čtyřmi desítkami let.


Výrobce Daikin - čističky vzduchu

Y2FhOG