Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Mobilní klimatizace bez vývodu


Mobilní klimatizace bez vývodu

Připravili jsme pro Vás článek o mobilní klimatizaci.

Mobilní klimatizace je přístroj, který fouká studený vzduchu a zároveň odvádí teplo z vnitřních prostor ven.
Výhodou mobilní klimatizace je snadná manipulace, rychlé zapojení bez stavebních úprav a okamžitý provoz.


Mobilní klimatizace bez vývodu horkého vzduchu ven z místnosti bohužel neexistuje.

Podle fyzikálních zákonů o zachování energie, není možné teplý vzduch ve vnitřním prostoru zlikvidovat. Všechny mobilní klimatizace musí odvádět teplý vzduch ven z místnosti.
Přístroje s názvem ochlazovače mají cca 10x nižší účinek při ochlazování než mobilní klimatizace.Těsnění do okna pro mobilní klimatizaci

Těsnění do okna pro mobilní klimatizaci je vhodné pro všechny mobilní klimatizace prodávané v ČR. Díky těsnění do oken se ještě zvýší účinnost mobilní klimatizace, protože už nebude proudit teplý vzduch z venku do místnosti.
V e-shopu prodáváme těsnění do okna pro mobilní klimatizaci.
Těsnění oken pro mobilní klimatizace je vyrobeno ze speciální textilní fólie, která může být použita na všech typech oken (vyklápěcí, křídlová, šikmá střešní, atd.).Výběr mobilní klimatizace podle velikosti místnosti (bytu)

Pro velikost místnosti 15 - 25 m2 nebo do 63 m3 mobilní klimatizaci SINCLAIR AMC-11AN1

Pro velikost místnosti 18 - 29 m2 nebo do 72,5 m3 mobilní klimatizaci Daitsu APD 12 CK

Pro velikost místnosti 25 - 35 m2 nebo do 88 m3 mobilní klimatizaci SINCLAIR AMC-14AN1

Pro velikost místnosti 30 - 40 m2 nebo do 100 m3 mobilní klimatizaci Sakura STAC 15 CPA/NBMobilní klimatizace jsou často kupovány do domácností a panelákových bytů, kde by byla instalace velké a těžké klimatizační jednotky velmi náročná a skoro nemožná.
Velkou výhodou mobilních klimatizací je možnost je během dne různě přesouvat po jednotlivých místnostech, kde zrovna potřebujeme chladit.Mobilní klimatizace jsou používané zejména k ochlazení při letních teplých dnech a při opětovném ochlazení na podzim je možné klimatizaci uklidit nebo ji využít jako odvlhčovač vzduchu nebo mobilní klimatizace, které umí i topit (model SINCLAIR AMC-11AN1 a SINCLAIR AMC-14AN1).


Redukce do okna na hadici s horkým vzduchem z mobilní klimatizace

K hlavním přednostem mobilních klimatizací značky SINCLAR je snadná montáž. Klimatizaci jen vybalíte z krabice, zapojíte do el. sítě a hadici z klimatizace vyvedete ven z okna.
V našem e-shopu v oddělení klimatizace příslušenství můžete zakoupit kompatibilní redukci pro vývod do okna o rozměru 20,4 x 6 cm, kterou spolu s kulatou spojkou nasadíte na vývodní hadici s ohřátým vzduchem z klimatizace.Mobilní klimatizace s funkcí topení

Mobilní klimatizace s topením umějí kromě ochlazování vzduchu také topit. Mobilní klimatizace s funkcí topení je rychlé a energeticky relativně nenáročné řešení.


Mobilní klimatizace s umístěním ve venkovních prostorech

Kvalitní mobilní klimatizace umožňují umístění ve venkovních prostorech např. na balkóně. Klimatizace do místnosti vhání studený vzduch pomocí trubice, zatímco na balkóně nevadí jejich hlučnost ani nezabírají vnitřní prostor. Mobilní klimatizace Sinclair mohou disponovat speciálním příslušenstvím pro toto zapojení s označením SINCLAIR AK-15A Window kit s dálkovým ovládáním.


Mobilní klimatizace s automatickým výparníkem kondenzátu

Klimatizace rychle ochladí nasátý vzduch a výsledkem je kondenzace vzdušných par. Některé klimatizace shromažďují kondenzát v zásobníku, který je třeba vylévat i několikrát denně, což je velmi nepohodlné.
Některé klimatizace disponují čerpadlem, které kondenzát vyvádí hadičkou ven. Bohužel někdy je také značně obtížné najít poblíž klimatizace prostor k odvodu vody. Nejlepší a nejkvalitnější mobilní klimatizace např. Daitsu, Sakura, SINCLAIR mají automatický výparník kondenzátu, který vodu odešle ven společně s horkým vzduchem uvnitř trubice. Díky tomu nemusíte přes celé léto vylévat kondenzát ze zásobníku.Mobilní klimatizace s energetickou třídou A

Mobilní klimatizace SINCLAIR AMC-11AN1
Mobilní klimatizace SINCLAIR AMC-14AN1Mobilní klimatizaci objednáte v našem eshopu

Věříme, že Vám náš článek alespoň z části usnadnil výběr klimatizace do vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Pokud již máte vybráno, můžete si mobilní klimatizaci rovnou objednat v našem eshopu. Pokud máte dotazy k výběru mobilní klimatizace, obraťte se na naše odborníky na klimatizace na tel. čísle 777 885 896, kteří Vám rádi a ochotně Vaše dotazy zodpoví.

Mobilní klimatizace bez vývodu

NjNjMGRmO