Kontakt

Chytry-obchod.cz
Na Hvězdárně 256/3
159 00 - Praha 5
tel: 777 885 896
napište nám
IČ: 02279924
DIČ: CZ8302230035

Zboží v akci


» Mobilní klimatizace do bytu


Mobilní klimatizace do bytu

Připravili jsme pro Vás článek, který Vám pomůže s výběrem nejvhodnější mobilní klimatizace do bytu.

Mobilní klimatizace do bytu podle velikosti plochy (místnosti)

Pro velikost plochy do 20 m2 nebo do 50 m3 doporučujeme tyto mobilní klimatizace do bytu
mobilní klimatizace do 20 m 2


Pro velikost plochy 14 - 21 m2 nebo do 52,5 m3 doporučujeme tyto mobilní klimatizace do bytu
mobilní klimatizace pro plochu 14 - 21 m 2


Pro velikost plochy 18 - 29 m2 nebo do 72,5 m3 doporučujeme tyto mobilní klimatizace do bytu
mobilní klimatizace pro plochu 18 - 29 m 2


Pro velikost plochy 30 - 40 m2 nebo do 100 m3 doporučujeme tyto mobilní klimatizace do bytu
mobilní klimatizace pro plochu 30 - 40 m 2Těsnění do okna pro mobilní klimatizaci

V našem e-shopu můžete zakoupit těsnění do okna pro mobilní klimatizaci které je vhodné pro všechny mobilní klimatizace.
Těsnění do okna pro mobilní klimatizaci je vyrobeno ze speciální textilní fólie, která může být použita na všech typech oken (vyklápěcí, křídlová, šikmá střešní, atd.).Redukce do okna na hadici s horkým vzduchem z mobilní klimatizace

K hlavním přednostem mobilních klimatizací značky SINCLAR je snadná montáž. Klimatizaci jen vybalíte z krabice, zapojíte do el. sítě a hadici z klimatizace vyvedete ven z okna.
V našem e-shopu v oddělení klimatizace příslušenství můžete zakoupit kompatibilní redukci pro vývod do okna o rozměru 20,4 x 6 cm, kterou spolu s plastovou kulatou spojkou nasadíte na vývodní hadici s ohřátým vzduchem z klimatizace.Mobilní klimatizace s umístěním ve venkovních prostorech

Kvalitní mobilní klimatizace umožňují umístění ve venkovních prostorech např. na balkóně. Klimatizace do místnosti vhání studený vzduch pomocí trubice, zatímco na balkóně nevadí jejich hlučnost ani nezabírají vnitřní prostor. Mobilní klimatizace Sinclair mohou disponovat speciálním příslušenstvím pro toto zapojení s označením SINCLAIR AK-15A Window kit s dálkovým ovládáním.


Mobilní klimatizace do bytu s energetickou třídou A

Mobilní klimatizace Daitsu APD 9-CK

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-CK

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK

Mobilní klimatizace SINCLAIR AMC-11AN1

Mobilní klimatizace SINCLAIR AMC-14AN1


Princip mobilní klimatizace do bytu

Mobilní klimatizace "fouká studený vzduch" o teplotě 5-10 stupňů Celsia. Funguje to tak, že chladivo v klimatizaci přijme teplo z nasávaného vzduchu, které zase odevzdá v kondenzátoru, a teplo je vyfoukáno ven, mimo klimatizovaný prostor dodávanou hadicí o délce cca 150 cm a průměru 15 cm.
Kolem kondenzátoru a kompresoru, který stlačuje a tím ještě více zahřívá chladivo, totiž fouká vzduch pomocí výkonného ventilátoru - to je jeden z hlavních zdrojů hluku v mobilní klimatizaci.Mobilní klimatizaci do bytu objednáte v našem eshopu

Věříme, že Vám náš článek alespoň z části usnadnil výběr klimatizace do vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Pokud již máte vybráno, můžete si mobilní klimatizaci rovnou objednat v našem eshopu. Pokud máte dotazy k výběru mobilní klimatizace, obraťte se na naše odborníky na klimatizace na tel. čísle 777 885 896, kteří Vám rádi a ochotně Vaše dotazy zodpoví.


Mobilní klimatizace do bytu

MDc3OWM4